Augustikuine turniir Rademar Cup tuleb taas!

Möödunud aastal eduka alguse saanud lasteturniir Rademar Cup saab jätku juba augustikuus, kui kolmel nädalavahetusel kogunevad Viljandisse kuue erineva vanusegrupi lapsed. 

Ajakava ja vanuseklassid

Pühapäev 4. august 2019: 2007. aastal sündinud ja nooremad, algus kell: 10.00
Pühapäev 4. august 2019: 2008. aastal sündinud ja nooremad, algus kell: 14.00
Pühapäev 11. august 2019: 2009. aastal sündinud ja nooremad, algus kell: 10.00
Pühapäev 11. august 2019: 2010. aastal sündinud ja nooremad, algus kell: 14.00
Pühapäev 18. august 2019: 2011. aastal sündinud ja nooremad, algus kell: 10.00
Pühapäev 18. august 2019: 2012. aastal sündinud ja nooremad, algus kell: 14.00

Turniiri juhend

Kõigis vanuseklassides on lubatud osaleda kahel mängijal, kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal 1. augustil või hiljem.

Maksimaalne võistkondade arv igal turniiril: 10.

Maksimaalne mängijate arv võistkonnas
2007 ja 2008 vanuseklassis 16 mängijat, teistes vanuseklassides maksimaalne mängijate arv võistkonnas 12 mängijat.

Võistlustingimused
Kõigil võistlustel juhindutakse Eesti 2019. a klubidevaheliste võistluste vastava vanuseklassi juhendist.
Võistlusi vilistavad EJL poolt tunnustatud kohtunikud.
Võistkonnad loositakse kahte alagruppi. Mõlema alagrupi kaks paremat võistkonda pääsevad poolfinaalmängudele, kus kohtuvad vastavalt A1 – B2 ja A2 – B1 võistkonnad.
Poolfinaalide võitjad selgitavad I – II koha ja kaotajad III – IV koha.
Alagruppide kolm viimast mängivad A 3 – B3 , A4 – B4 ja A5 – B5 kohamängud.
Poolfinaalmängudes ja kohamängudes viigilise tulemuse korral selgitatakse paremus 7,5 meetri karistuslöökidega (3 lööjat võistkonnast).
Iga vanuseklassi turniiril toimub osavusvõistlus iga võistkonna kolme, treeneri poolt määratud mängija osalusel.

Paremusjärjestuse määramine
Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide summa põhjal, kusjuures võit annab 3, viik 1 ja kaotus 0 punkti.
Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
1.) omavaheliste mängude punktid
2.) omavaheliste mängude väravate vahe
3.) üldine väravate vahe
4.) suurem löödud väravate arv
5.) lastud väravate arv

Registreerimine
Turniiriks palume registreerida hiljemalt 2 nädalat enne vastava vanuseklassi turniiri algust.

Turniiri peakorraldaja: Jaak Luhakooder
E-mail: jaak.luhakooder@mail.ee
Telefon: +37255668406

Osavõtutasu
Osavõtutasu on võistkonna kohta 80€, mis tuleb tasuda enne turniiri algust kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega maksmisest teavitades MTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi arvelduskontole.

Arvelduskonto
SEB Pank
Ee321010220192904224 (selgitusse märkida vanuseklass ja võistkonna nimi).

Autasustamine
2007 ja 2008 vanuseklassis esimest kolme võistkonda autasustatakse karikate ja medalitega, eriauhinnad iga võistkonna parimale mängijale, turniiri parimale mängijale ja väravavahile. 2009, 2010, 2011 ja 2012 vanuseklassides auhinnad kõigile osalejatele. Autasustamine toimub kohe pärast finaalmängu.

Osavusvõistluse võitnud võistkonda autasustatakse eriauhindadega.

Toitlustus
Staadioni kõrval on avatud kohvik, kust saab osta karastusjooke ja näkse (ainult sularahas).
On võimalik ette tellida võistkonnale soe toit (kanapasta termokarbis ja 200 ml kõrrejook). Soe toit serveeritakse staadionil iga päev kell 13.00-14.00. Ühe toiduportsjoni hind on 4,10€ (väike portsjon) või 5,40€ (suur portsjon). Toidu eest tasumine koos registreerimisel arveldusarvele või sularahas.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin