2006/2007 ja U-17 poistel edukas nädalavahetus Valmieras

Sel nädalavahetusel pidasid meie 2006/2007 grupi poisid ning U-17 vanuseklassi noormehed treeningmänge piiri taga: Lätis mindi vastamisi FC Valmiera eakaaslastega. Kui nooremad võtsid lõunanaabrite üle suureskoorilise 4:1 võidu, siis U-17 mängumehed tulid koju igati rahuldust pakkuva 2:2 viigiga.

2006/2007 poiste kohtumises jäi Tulevik küll 0:1 kaotusseisu, kuid Ruben Paabeli, Eric Leviti, Ott Orava ja Remy Variku väravatest võeti siiski kindel võit. Treenerile tegi kaotusseisu ümberpööramise kõrval heameelt ka väljakul nähtud poiste töökus ja sihikindlus.

“Poisid mängisid hingega,” rääkis meeskonna peatreener Kaimar Saag. “Distsipliin oli hea ning võideldi lõpuni. Väga hea oli näha, et ka need, kes alles esimest korda suurel väljakul mängisid, said väga hästi hakkama.”

Treeneri kinnitusel said mänguaega kõik poisid, kes koosseisu kuulusid. “Sellises mängus peavad kõik mängida saama, selge see. Saime harjutada kokkumängu ja üksteise tunnetamist väljakul. Olen poiste esitusega igati rahul ja usun, et see mäng oli meile eelseisvat hooaega silmas pidades väga oluline. Selline väljasõit naaberriiki mõjus ka poiste meeskonnavaimule ja motivatsioonile suurepäraselt.”

Tuleviku U-17 noormehed pidasid oma Läti eakaaslastega maha korraliku võitluse. 2:2 viigiga lõppenud mängus said jala valgeks Rasmus Kipp ja Galvin Järs. Meeskonna abitreener Raiko Mutle tõdes rahulolevalt, et võistkonna mängupilt oli märksa parem, kui möödunud nädalal koduväljakul 1:4 kaotusmängus Tartu Santose vastu näidatu.

“Poiste treeningkoormus on praegu endiselt kõrge, ent nad suutsid lõpuni pingutada,” kõneles treener. “Katsetasime taas erinevaid asetusi, mõni poiss mängis täiesti uuel positsioonil, aga ütleksin, et see toimis hästi. Mäng oli võrdne, ehkki alguses meie poolt üsna rabe. Mida minut edasi, seda paremini saime end käima. Mängu lõpuosas surusime vastase nende väljakupoolele ning nagu kõrge pressinguga ikka, jättis see vastasele võimaluse nõelata kiiretest vasturünnakutest. Need aga tõrjus kõik esimest korda meie väravasuul seisnud Neero, kellele tuleb öelda suured kiidusõnad.”

Pärast mänge mõnulesid Tuleviku noored mängumehed Valmiera veekeskuses.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin