2009. a sündinud ja nooremad

JK Tulevik tagasi

Turniiri parim mängija: Karl Tamla FC Flora roheline

Turniiri parim väravavaht: Artjom Priimak FC Ararat I

Flora

I koht FC Flora roheline: Ron Sebastian Miss, Karl Tamla, Karl Roomere, Ronald Sammul, Kaur Vendik, Andero Kaares, Karl Tristan Lorenz, Karl Markus Rand.

Võistkonna parim mängija: Ronald Sammul

Treener: Alo Dupikov

Ararat

II koht FC Ararat I: Daniil Žužlov, Arjom Priimak, Robert Mihhailevski, Erik Puusepp, Daniel Kägu, Andre Lindeberg, German Kohkov, Arsen Teknedžan, Robert Veiski.

Võistkonna parim mängija: Daniil Žužlov

Treener: Aleksandr Ševtsov

Elva

III koht FC Elva punane: Märt Savimägi, Andero Koosa, Aron Jonas Roos, Joosep Ainso, Tristan Orlovski, Robert Meinart, Ares Kool, Mairon Bojarinov.

Võistkonna parim mängija: Joosep Ainso

Treener: Andrus Meinart

IV koht FC Ararat II: Robin Maalder, Pavel Blištein, Roman Mazurenko, Varuzan Ivanjan, Mihhail Tšerkassov, Artur Strigin, Nikita Kuptšenkov, Jakob Johansson, Marius Brazas.

Võistkonna parim mängija: Jakob Johansson

Treener: Aleksandr Ševtsov

V koht FC Ülenurme: Taavet Daum, Tom Tristan Roon, Roven Juhanson, Johhanes Jahhu, Ingmar Sepp, Norman Sepp, Andreas Silver, Kristjan Kruus.

Võistkonna parim mängija: Kristjan Kruus

Treener: Mark Gerassimov

VI koht Viljandi JK Tulevik I: Riko Liik, Jakob Kirss, Toomas Linnu, Rocco Oja, Robin Alliksaar, Rasmus Pärn, Deivis Daniel Rebane, Mattias Kallas, Ukutohr Kaares,

Jako Lindepuu.

Võistkonna parim mängija: Toomas Linnu

Treener: Kevin Paavo

VII koht FC Elva valge: Albert Kovaljov, Mirko Lehesaar, Uku Novikov, Tanel Soopalu, Kristjan Madissoo, Gerd Johan Lessing, Kairo-Markkus Linde, Hannes Johnny Jennsen.

Võistkonna parim mängija: Kairo-Markkus Linde

Treener: Andrus Meinart

VIII koht FC Tarvastu: Gert Ritson, Romet Mirka, Karl-Johannes Asmeri, Andris Reimaa, Jarmo Luik, Remi Orle, Joosep Napritson, Remi Zifos, Hendrik-Mattias Asmer,

Marten Rüütel.

Võistkonna parim mängija: Karl-Johannes Asmeri

Treener: Zurab Kvaratshelija

IX koht Viljandi JK Tulevik II: Kaspar Kerem, Brandon Roslender, Sander Tulp, Mattias Pärt, Henri Uba, Ramon Mutle, Romi-Bert Tammann, Uku Orav, Mairo Vändre, Rico Aasna, Karl Kimmel, Uku Riisenberg.

Võistkonna parim mängija: Uku Orav

Treener: Raiko Mutle

X koht Tartu JK Tammeka must: Villem Randma, Gregor Laht, ken-Rasmus Tiisler, Martin Kurm, Leemet Lokk, Jan Juus, Steven Siilmand, Richard Bunder, Kaarel Gross, Joosep Tõnisson, Tuudur Nettan.

Võistkonna parim mängija: Richard Bunder

Treener: Madis Metsmägi

1. 10.00 Viljandi JK Tulevik I – FC Tarvastu 4-0

2. 10.15 Viljandi JK Tulevik II – FC Elva valge 0-3

3. 10.30 FC Elva punane – JK Tammeka must 4-0

4. 10.45 FC Ülenurme – FC Flora roheline 1-1

5. 11.00 FC Ararat II – Viljandi JK Tulevik I 2-0

6. 11.15 FC Ararat I – Viljandi JK Tulevik II 9-0

7. 11.30 FC Elva punane – FC Tarvastu 5-0

8. 11.45 FC Elva valge – FC Ülenurme 0-1

9. 12.00 FC Ararat II – JK Tammeka must 3-0

10. 12.15 FC Ararat I – FC Flora roheline 4-0

11. 12.30 Viljandi JK Tulevik I – FC Elva punane 1-2

12. 12.45 Viljandi JK Tulevik II – FC Ülenurme 0-5

13. 13.00 JK Tammeka must – FC Tarvastu 0-2

14. 13.15 FC Flora roheline – FC Elva valge 2-0

15. 13.30 FC Ararat II – FC Elva punane 3-1

16. 13.45 FC Ararat I – FC Ülenurme 3-0

17. 14.00 Viljandi JK Tulevik I – JK Tammeka must 1-0

18. 14.15 Viljandi JK Tulevik II – FC Flora roheline 0-8

19. 14.30 FC Ararat II – FC Tarvastu 5-0

20. 14.45 FC Ararat I – FC Elva valge 3-0

21. 15.00 A5 JK Tammeka must – B5 JK Tulevuk II 0-1

22. 15.15 A4 FC Tarvastu – B4 FC Elva valge 0-4

23. 15.30 A1 FC Ararat II – B2 FC Flora roheline 1-2

24. 15.45 A2 FC Elva punane – B1 FC Ararat I 0-3

25. 16.00 A3 JK Tulevik I – B3 FC Ülenurme 0-2

26. 16.15 III – IV k FC Ararat II – FC Elva punane 0-2

27. 16.30 I – II FC Flora roheline – FC Ararat I 1-0

MENÜÜ