2008. a sündinud ja nooremad

JK Tulevik tagasi

Valmiera 1. koht

I koht FK Valmiera: Markuss Blaubergs, Markuss Melngrss, Edgars Martinsons, Patriks Berzins, Marta Gaugare, Kristens Kulins, Daniils Kurbatovs, Roberts Jansons, Ralfs Murnieks.

Võistkonna parim mängija: Ralfs Murnieks.
Treener: Andis Adamsons.

Otepää 2. koht

II koht FC Otepää: Ronald Markus Müür, Markos Alter, Karl Marek Kalma, Herko Sunts, Mate Mändmets, Egert Tiido, Johannes August Johanson, Simeon Kümmel, Ralf Mae, Karlotta Levin.

Võistkonna parim mängija: Ralf Mae.
Treener: Raul Lehismets

PJK 3. koht

III koht Pärnu JK I: Hannes Valk, Jegor Tihhi, Ramon Meiner, Bruno Orm, Gregor Naissoo, Romario Õis, Johann Gregor Allas, Derek Lapp, Egert Riidamets, Armand Henry Lauk.

Võistkonna parim mängija: Hannes Valk.
Treener: Karl Valk.

IV koht Pärnu JK Vaprus II: Karmen Käär, Martin Salus, Dominic Grents, Uku-Ander Paas, Marten-Chris Paalberg, Nikita Latõšev, Hendrik Välja, Raian Kimmel.

Võistkonna parim mängija: Karmen Käär.
Treener: Ander Paabut.

V koht Pärnu JK Vaprus I: Alex Tomson, Jasper Põld, Andri Värk, Raul Roosson, Aksel Ojas, Thomas-Günther Tohver, Hendrik Järvekülg.

Võistkonna parim mängija: Raul Roossan.
Treener: Andre Paabut.

VI koht Viljandi JK Tulevik I: Kristofer Tuur, Marianne Pedak, Simo Roosipuu, Karl-Erik Luik, Steven Sihv, Mattias Kääpa, Uku Tamberg, Andre Põder, Silver Leetmaa, Mattias Järv.

Võistkonna parim mängija: Mattias Kääpa.
Treener: Kevin Paavo.

VII koht FC Ülenurme: Kenno Rand, Roven Juhanson, Reno Rekker, Robin Frohberg, Ingmar Sepp, Norman Sepp, Sebastian Sisas, Tevin Ilves, Tom Tristan Roon.

Võistkonna parim mängija: Andreas Silver.
Treener: Mark Gerassimov.

VIII koht Pärnu JK II: Stig Airon Jaakson, Trevor Lank, Kenert Meiner, Rasmus Välimets, Trevor Orupõld, Handro Mirjam, Rasmus Aru, Karel Kissand.

Võistkonna parim mängija: Stig Airon Jaakson.
Treener: Karl Valk.

IX koht FC Tarvastu: Jarek Luik, Kaido Feldvender, Mihkel Ilves, Joosep Napritson, Gert Ritson, Martin Tammeorg, Remi Orle, Rasmus Mirka, Andris Reimaa, Karl Asmer, Aarne Väster, Kristjan-Jaak Sild.

Võistkonna parim mängija: Kaido Feldveber.
Treener: Zurab Kvaratshelija.

X koht Viljandi JK Tulevik II: Rasmus Tank, Rasmus Aarela, Hans-Kristjan Kavak, Romet Širokov, Ralf Rosin, Sten-Marcus Pulin, Kert Kase, Mario Lippmaa, Martin Sein, Kaspar Loigo, Georg-Erik Viidas.

Võistkonna parim mängija: Ralf Rosin.
Treener: Kevin Paavo.

Kõik tulemused:

1. 10.00 Viljandi JK Tulevik I – FC Tarvastu 4 – 0
2. 10.15 Viljandi JK Tulevik II – FC Otepää 0 – 3
3. 10.30 Pärnu JK Vaprus II – Pärnu JK I 1 – 3
4. 10.45 Pärnu JK Vaprus I – Pärnu JK II 6 – 0
5. 11.00 FC Ülenurme – Viljandi JK Tulevik I 1 – 2
6. 11.15 FK Valmiera – Viljandi JK Tulevik II 7 – 0
7. 11.30 Pärnu JK Vaprus II – FC Tarvastu 4 – 0
8. 11.45 Pärnu JK Vaprus I – FC Otepää 0 – 2
9. 12.00 FC Ülenurme – Pärnu JK I 0 – 7
10. 12.15 FK Valmiera – Pärnu JK II 8 – 0
11. 12.30 Viljandi JK Tulevik I – Pärnu JK Vaprus II 1 – 4
12. 12.45 Viljandi JK Tulevik II – Pärnu JK Vaprus I 1 – 1
13. 13.00 Pärnu JK I – FC Tarvastu 6 – 0
14. 13.15 Pärnu JK II – FC Otepää 0 – 2
15. 13.30 FC Ülenurme – Pärnu JK Vaprus II 1 – 3
16. 13.45 FK Valmiera – Pärnu JK Vaprus I 6 – 2
17. 14.00 Viljandi JK Tulevik – I Pärnu JK I 1 – 5
18. 14.15 Viljandi JK Tulevik – II Pärnu JK II 0 – 2
19. 14.30 FC Ülenurme – FC Tarvastu 2 – 0
20. 14.45 FK Valmiera – FC Otepää 0 – 1
21. 15.00 A5 FC Tarvastu – B5 JK Tulevik II 3 – 0
22. 15.15 A4 FC Ülenurme – B4 Pärnu JK II 3 – 0
23. 15.30 A1Pärnu JK I – B2 FK Valmiera 1 – 3
24. 15.45 A2 JK Vaprus II – B1 FC Otepää 0 – 1
25. 16.00 A3 JK Tulevik I – B3 JK Vaprus I 1 – 4
26. 16.15 III – IV k Pärnu JK I – JK Vaprus II 3 – 0
27. 16.30 I – II k FK Valmiera – FC Otepää 3 – 0

Turniiri parim mängija: Patriks Berzinš FK Valmiera.
Turniiri parim väravavaht: Mate Mändmets FC Otepää.

MENÜÜ