2007. a sündinud ja nooremad

JK Tulevik tagasi

Turniiri parim mängija: Kevin Viira JK Vändra Vaprus

Turniiri parim väravavaht: Tehven Siimuste

I koht SK Suure-Jaani United: Tehven Siimuste, Kevin Einstein, Romek Sülla, Jan-Marti Tirats, Ardo Tulp, Kunnar Uus, Gregor Türner, Kennomar Soolo.

Võistkonna parim mängija: Ardo Tulp

Treener: Sergei Vassiljev

II koht JK Vändra Vaprus: Mirko Sumre, Ander Kitsing, Egert Kaljulaid, Armin Pitsner, Jürgen Saar, Kevin Viira, Dario Kivilo, Jasper Ojala, Jaan-Joosep Raavik.

Võistkonna parim mängija: Mirko Sumre

Treener: Ranet Lepik

III koht Põltsamaa JK Sport: Kristofer Abiramm, Romek Sten Jürgens, Jakob Kalberg, Kaspar Kuusik, Jan Erik Reinsoo, Reimo Roos, Patrick Sarapuu, Russell Sarapuu, Joonas Kalberg, Ander Venno, Martin Žukovits, Miko Allik.

Võistkonna parim mängija: Jakob Kalberg

Treener: Silvar Luht

IV koht Viljandi JK Tulevik III: Ramon Aun, Günther Laanisto, Mathias Kääpa, Eric Levit, Joonas Mõtsar, Kris Orgusaar, Silver Ilter, Oliver Tõkke, Uku Kalle Reili, Ruben Paabel.

Võistkonna parim mängija: Kris Orgusaar

Treener: Leo Ira

V koht FK Valmiera: Ralfs Sakalis, Marcis Kockeris, Rivars Snikers, Ralfs Streiba, Karlis Aumusters, Romass Zadarožuijs, Sandris Berzinš.

Võistkonna parim mängija: Karlis Aumusters

Treener: Janis Meness

VI koht Tartu JK Tammeka sinine: Tinto Kuusik, Henry Vahel, Arti Viinapuu, Oliver-Sten Parik, Rasmus Sõna, Mattias Kristofer Kibuspuu, Radek Kobzar, German Jürgenthal, Joosep Olle, Omar Piho.

Võistkonna parim mängija: Tinto Kuusik

Treener: Timo Teniste

VII koht Viljandi JK Tulevik I: Andre Russki, Jan Lukas Mätlik, Kert Piirak, Martin Pari, Remy Varik, Kristofer Sild, Oscar Joost.

Võistkonna parim mängija: Andre Russki

Treener: Indrek Ilves

VIII koht FC Elva: Jürgen Öribus, Kaur Nuia, Sander Soopalu, Karel Pastarus, Kennet Maasik, Chris Peterson, Karl-Gustav Toom, Sander Saarna.

Võistkonna parim mängija: Karel Pastarus

Treener: Kauri Käos

IX koht FC Elva valge: Trietan Mölder, Oliver Mölder, Hegert Härm, Loviise Männiste, Kadri Ann Jänes, Joosep Ülper, Henry Malkus, Raul Ehastu, Ants Savimägi.

Võistkonna parim mängija: Ants Savimägi

Treener: Kauri Käos

X koht Viljandi JK Tulevik II: Siim Kabral, Aron Mattias Mirka, Ott Orav, Kerten Kakko, Jakob Kasemaa, Daniel Brereton, Robin Kartsev, Markus Ritval.

Võistkonna parim mängija: Ott Orav

Treener: Indrek Ilves

1. 10.00 Viljandi JK Tulevik I – Viljandi JK Tulevik III 1-2

2. 10.15 Viljandi JK Tulevik II – SK Suure-Jaani United 0-3

3. 10.30 FC Elva valge – JK Vändra Vaprus 0-2

4. 10.45 FC Elva – Põltsamaa JK Sport 0-2

5. 11.00 JK Tammeka sinine Viljandi JK Tulevik I 1-0

6. 11.15 FK Valmiera – Viljandi JK Tulevik II 4-0

7. 11.30 FC Elva valge – Viljandi JK Tulevik III 2-2

8. 11.45 FC Elva – SK Suure-Jaani United 0-2

9. 12.00 JK Tammeka sinine – JK Vändra Vaprus 1-1

10. 12.15 FK Valmiera – Põltsamaa JK Sport 0-1

11. 12.30 Viljandi JK Tulevik I – FC Elva valge 1-0

12. 12.45 Viljandi JK Tulevik II – FC Elva 1-2

13. 13.00 JK Vändra Vaprus – Viljandi JK Tulevik III 3-0

14. 13.15 Põltsamaa JK Sport – SK Suure-Jaani United 0-1

15. 13.30 JK Tammeka sinine – FC Elva valge 2-2

16. 13.45 FK Valmiera – FC Elva 5-0

17. 14.00 Viljandi JK Tulevik I – JK Vändra Vaprus 0-3

18. 14.15 Viljandi JK Tulevik II – Põltsamaa JK Sport 0-0

19. 14.30 JK Tammeka sinine – Viljandi JK Tulevik III 0-2

20. 14.45 FK Valmiera – SK Suure-Jaani United 1-1

21. 15.00 A5 FC Elva valge – B5 JK Tulevik II 3-1

22. 15.15 A4 JK Tulevik I – B4 FC Elva 1-0

23. 15.30 A1 JK Vändra Vaprus – B2 Põltsamaa JK Sport 1-0

24. 15.45 A2 JK Tulevik III – B1 SK S-Jaani United (0-0)1-2

25. 16.00 A3 JK Tammeka sinine – B3 FK Valmiera 0-3

26. 16.15 Põltsamaa JK Sport – JK Tulevik III 1-0

27. 16.30 JK Vändra Vaprus – SK S-Jaani United 0-2

MENÜÜ