2006. a sündinud ja nooremad

JK Tulevik tagasi

Pühapäev, 05.02.2017

I koht Pärnu JK II: Romet Nigula, Hanno Valk, Hannes Valk, Joosep Linberg, Paul Villmann, Simon Smirnov, Marlon Liivahu, Alex Šarõgin.

Võistkonna parim mängija: Hannes Valk

Treener: Heigo Nigula

II koht Pärnu JK I: Hendrik Alberg, Roman Kond, Sandor Pulk, Marten Laasu, Sander Niineorg, Aimar Taal, Karl Kivisto, Lauri Altmäe.

Võistkonna parim mängija: Sandor Pulk

Treener: Heigo Nigula

III koht FK Valmiera: Roberts Apsitis, Daniils Cepelevs, Kristians Rusmanis, Eriks Maurs-Boks, Davis Pladars, Ricards Birins, Martins Rusmanis, Nikita Cepelevs, Tomass Musperts.

Võistkonna parim mängija: Tomass Musperts

Treener: Maris Antons

IV koht Pärnu JK Vaprus I: Alex Henri Paugus, Romet Rebane, Tõnis Tomson, Ander Abel, Ander Oja, Kasper Tate, Reimo Taats, Oliver Kund, Frederik Bärlin, Oskar Markus Kevade, Steven Veltšuk, Tim Martin Siling.

Võistkonna parim mängija: Ander Abel

Treener: Rivo Rosin

V koht Viljandi JK Tulevik II: Ramon Aun, Kennert Kesalo, Ats Erik Mitt, Karl Sebastian Puustusmaa, Jonas Rätsep, Silver Ilter, Kevin Kasik, Raven Raidväli, Oscar Joost, Andre Russki, Ott Orav.

Võistkonna parim mängija: Kennert Kesalo

Treener: Leo Ira

VI koht Pärnu JK Vaprus II: Kristjan Heinla, Veli Johan Veer, Raimond Laiv, Sander Kõlvart, Henri Ausmaa, Kris Kaspar Luht, Karl Hendrik Tedersoo, Hans Henrik Põldaru, Brenek Tauts, Joosep Pärn.

Võistkonna parim mängija: Hans Hendrik Põldaru

Treener: Rivo Rosin

VII koht Viljandi JK Tulevik I: Galvin Järs, Rasmus Kõukna, Mathias Kääpa, Günther Laanisto, Eric Levit, Mihkel Metusala, Joonas Mõtsar, Kris Orgusaar, Pernel Saar, Ingo Ott.

Võistkonna parim mängija: Mihkel Metusala

Treener: Leo Ira

VIII koht FC Helios Tartu: Romeo Petrušenkov, Randes Kanter, Harri Toivonen, Jarold Arak, Robin Melk, Richard Kruusamägi, Sander Alekand, Kevin Mairon Parkala, Arthur Kaasik, Albert Leola.

Võistkonna parim mängija: Randes Kanter

Treener: Urmo Viickberg

IX koht Tõrva JK: Kermo Vessin, Bianka Uhtjärv, Tanel Tamm, Romet Toomeoks, Riivo Pippar, Jarmo Resen, Kevin Markus Vihur, Roven Lemetti, Marion Vister.

Võistkonna parim mängija: Kevin Markus Vihur

Treener: Heigo Kosemets

X koht Paide LM: Robert Pudel, Aron Crasta, Kaspar-Markus Reivik, Tauri Tupits, Mathias Lohu, Sten Aer, Arkadi Burujan, Hugo Kaur Leht, Maksim Markus Mere, Samuel Erik Saatmann, Lauri Punapart.

Võistkonna parim mängija: Aron Crasta

Treener: Liivo Leetma

Turniiri parim mängija: Eriks Maurs-Boks FK Valmiera

Turniiri parim väravavaht: Marlon Liivaru Pärnu JK II

1. 10.00 Viljandi JK Tulevik I vs Tõrva JK 1-0

2. 10.15 Viljandi JK Tulevik II vs Paide LM 1-0

3. 10.30 Pärnu JK Vaprus II vs FK Valmiera 1-3

4. 10.45 Pärnu JK Vaprus I vs FC Helios Tartu 2-1

5. 11.00 Pärnu JK I vs Viljandi JK Tulevik I 3-2

6. 11.15 Pärnu JK II vs Viljandi JK Tulevik II 4-0

7. 11.30 Tõrva JK vs Pärnu JK Vaprus II 0-4

8. 11.45 Paide LM vs Pärnu JK Vaprus I 0-3

9. 12.00 Pärnu JK I vs FK Valmiera 0-0

10. 12.15 Pärnu JK II vs FC Helios Tartu 6-0

11. 12.30 Viljandi JK Tulevik I vs Pärnu JK Vaprus II 0-1

12. 12.45 Viljandi JK Tulevik II vs Pärnu JK Vaprus I 0-1

13. 13.00 FK Valmiera vs Tõrva JK 5-0

14. 13.15 FC Helios Tartu vs Paide LM 2-1

15. 13.30 Pärnu JK I vs Pärnu JK Vaprus II 2-1

16. 13.45 Pärnu JK II vs Pärnu JK Vaprus I 4-0

17. 14.00 Viljandi JK Tulevik I vs FK Valmiera 1-1

18. 14.15 Viljandi JK Tulevik II vs FC Helios Tartu 0-0

19. 14.30 Pärnu JK I vs Tõrva JK 1-0

20. 14.45 Pärnu JK II vs Paide LM 6-0

21. 15.00 A5 Tõrva JK vs B5 Paide LM 3-0

22. 15.15 A4 JK Tulevik I vs B4 FC Helios 6-1

23. 15.30 A1 Pärnu JK I vs B2 JK Vaprus I 4-0

24. 15.45 A2 FC Valmiera vs B1 Pärnu JK II 0-2

25. 16.00 A3 JK Vaprus II vs B3 JK Tulevik II 1-2

26. 16.15 III – IV k JK Vaprus I vs FK Valmiera 0-3

27. 16.30 I – II k Pärnu JK I vs Pärnu JK II 0-2

MENÜÜ