2004. a sündinud ja nooremad

JK Tulevik tagasi

Laupäeval selgitasid Viljandi Spordihoones Tulevik CUP raames paremusjärjestuse 2004. aastal sündinud võistkondade seas. Esimesed kaks kohta võtsid enda valdusesse Keila JK võistkonnad ning kolmas oli Suure-Jaani esindus.

Kümne võistkonna osavõtul jäid meie klubi võistkonnad VIII ja X kohale, SK Tääksi saavutas VI koha. Suure-Jaani Unitedil oli välja pandud ka tüdrukute esindus, kes saavutas IX koha. Täna selgitatakse Spordihoones võitjad 2006. aasta sündinute seas.

Turniiri parim mängija oli Matren Kelement Keila JK II võistkonnast ja turniiri parim väravavaht Renee Ert Keila JK I võistkonnast.

16522405_10154523822048918_374649676_o

I koht Keila JK II: Kristofer Kerno, Marten Kelement, Mihkel Käosaar, Kaimo Koltsin, Chris Robin Kukk, Janar Aruvald, Kristofer Naano, Kevin Pahlberg, Mihkel Anton.

Võistkonna parim mängija: Daniel Otroško

Treener: Tõnu Metsson

16523562_10154523822148918_839124022_o

II koht Keila JK I: Renee Ert, Mike Kirschinger, Christopher Kukk, Riko Leskov, Raimond Välk, Daniel Otroško, Robert Otroško, Artjom Babtšenko, Kristo Kongo, Oliver Tulvi.

Võistkonna parim mängija: Kristofer Kerno

Treener: Tõnu Metsson

16523819_10154523821583918_1259910214_o

III koht SK Suure-Jaani United P: Kristjan Idrus, Artur Soo, Anders Kavak, Andero Tabur, Sander Liik, Robin Selberg, Henri Animägi, Kaspar Perlov, Henry Tikut, Maikon Müllär, Tevon Siimuste, Ardo Tulp.

Võistkonna parim mängija: Maikon Müllär

Treener: Sergei Vassiljev

IV koht FC Elva: Jaako Possul, Karl Kettel, Ramon Pedajas, Rasmus Prii, Kris-Richard Russak, Markus Kuris, Rasmus Kork, Revo Kolk, Kösta-Villem Tatar.

Võistkonna parim mängija: Revo Kolk

Treener: Kristjan Moorast

V koht SK Tääksi: Reiko Sakias, Raiko Sakias, Indrek Sakias, Jakko Püvi, Hendri Helü, Kert Laan, Gert-Marten Kaup, Armand Liiber, Kerdo Kiimann, Tõnis Lindau.

Võistkonna parim mängija: Armin Liiver

Treener: Indrek Jegorov

VI koht Põltsamaa JK Sport: Sander Helmerand, Tauri Kalmet, Markus Kirsel. Sten Kundla, Georg Lani, Aivar Rõigas, Roger Saar, Marten Sähka.

Võistkonna parim mängija: Georg Lani

Treener: Silvar Luht

VII koht Tõrva JK: Andre Asi, Maiko Tamm, Markus Põldma, Romet Kivi, Karl Moorits Kurvits, Simo Tuvikene, Edvin Tapfer, Kenert Soots, Kevin-Ken Vahtra, Marius Vister, Jürgen Järveküla.

Võistkonna parim mängija: Edvin Tapfer

Treener: Heigo Kosemets

VIII koht Viljandi JK Tulevik I: Kaupo Kruusmäe, Timo Tiido, Raimond Mets, Rando Tiri, Rasmus Kipp, Robin Joost, Morten Siht, Georg Klettenberg, Oliver Truu.

Võistkonna parim mängija: Rando Tiri

Treener: Rait Oja

IX koht SK Suure-Jaani United T: Kristi Mägi, Katariin Põldur, Sandra Liir, Teisi Toomsalu, Raneli Sonn, Anna-Liisa Joandi, Karina Elias, Maris Kits, Monis Brauer.

Võistkonna parim mängija: Raneli Sonn

Treener: Sergei Vassiljev

X koht Viljandi JK Tulevik II: Sander Kalamees, Romet Röömel, Tauri Rattasep, Kevin Jürgen, Erkki Ofitserov, Kevin Soitu, Joonas Parre, Gregor Jaskar Linnupuu, Tenar Tepper.

Võistkonna parim mängija: Kevin Soitu

Treener: Rait Oja

1. 10.00 Viljandi JK Tulevik I vs SK Tääksi 0-0

2. 10.15 Viljandi JK Tulevik II vs Tõrva JK 1-2

3. 10.30 FC Elva vs SK Suure-Jaani United T 1-0

4. 10.45 Põltsamaa JK Sport vs SK Suure-Jaani United P 0-1

5. 11.00 Keila JK II vs Viljandi JK Tulevik I 3-1

6. 11.15 Keila JK I vs Viljandi JK Tulevik II 9-0

7. 11.30 SK Tääksi vs FC Elva 1-1

8. 11.45 Tõrva JK vs Põtsamaa JK Sport 0-5

9. 12.00 SK Suure-Jaani United T vs Keila JL II 0-4

10. 12.15 SK Suure-Jaani United P vs Keila JK I 2-3

11. 12.30 Viljandi JK Tulevik I vs FC Elva 0-2

12. 12.45 Viljandi JK Tulevik II vs Põltsamaa JK Sport 0-3

13. 13.00 SK Suure-Jaani United T vs SK Tääksi 0-3

14. 13.15 SK Suure-Jaani United P vs Tõrva JK 5-0

15. 13.30 Keila JK II vs FC Elva 1-0

16. 13.45 Keila JK I vs Põltsamaa JK Sport 3-1

17. 14.00 Viljandi JK Tulevik I vs SK Suure-Jaani United T 2-0

18. 14.15 Viljandi JK Tulevik II vs SK Suure-Jaani United P 0-2

19. 14.30 Keila JK II vs SK Tääksi 2-2

20. 14.45 Keila JK I Tõrva JK 3-0

21. 15.00 A5 SK S-Jaani United T vs B5 Viljandi JK Tulevik II 4-0

22. 15.15 A4 Viljandi JK Tulevik I vs B4 Tõrva JK 0-1

23. 15.30 A1 Keila JK II B2 vs SK S-Jaani United P 5-0

24. 15.45 A2 FC Elva B1 vs Keila JK I 0-1

25. 16.00 A3 SK Tääksi B3 vs Põltsamaa JK Sport 2-0

26. 16.15 III – IV k FC Elva vs SK Suure-Jaani United P 0-1

27. 16.30 I – II k Keila JK I vs Keila JK II 2-3

Peakohtunik: Jaak Luhakooder

Kohtunikud:  Rihard Reimaa ja  Rain Tölpus

MENÜÜ