2003. a sündinud ja nooremad

JK Tulevik tagasi

Valmiera 1. koht

I koht: FK Valmiera: Edgars Irmeis, Arturs Bersins, Bruno Agnis Cakurs, Daniels Lerme, Dans Patriks Dukurs, Rudolfs Bersins, Vladislavs Sinkuns, Milans Jurkinskis, Zans Kristjans, Cepelev, Niks Klimanovs.

Võistkonna parim mängija: Bruno Agnis Cakurs.
Treener: Maris Antons.

Tulevik - 2. koht

II koht: Viljandi JK Tulevik I: Karl Erik Jürisson, Tõnis Kald, Robin Marandi, Johannes Metsmaa, Oosip Mägi, Ainar Peedo, Siim Pill, Jarmo Randmäe, Johannes Rebane, Cevin Suurhallik, Jakob Tamberg.

Võistkonna parim mängija: Ainar Peedo.
Treener: Antti Rosenberg

Tammeka sinised - 3. koht

III koht: Tartu JK Tammeka sinine: Joonas Jõeveer, Raivo Raja, Sander Kirs, Rait Roland Rodi, Rait Jansen, Ralf Mahlakas, Karl Markus Kiudma, Georg Voldemar Järve, Kener-Mairon Krull, Joonas Lepp, Robert Parts.

Võistkonna parim mängija: Kener-Mario Krull
Treener: Alar Trumm.

Keila - 4. koht

IV koht: Keila JK: Gregori Zaharov, Mihkel Käosaar, Riko Leskov, Mike Kirschinger, Kren Sören, Leibenau, Andreas Toomla, Christdopher Kukk, Rasmus Ader, Kaimo Koltsin, Martin Gutman, Udo Melis.

Võistkonna parim mängija: Mike Kirshinger.
Treener: Tõnu Metsson

V koht: Pärnu JK Vaprus I: Ahti Strati, Erik Soopere, Rasmus Tammeleht, Magnus Vaiksaar, Rajen Lumiste, Joel-Kert Järvesaar, Kaspar Viherpuu, Jasper Raat, Andri Arula, Arko Vall, Tarmo Rannamäe.

Võistkonna parim mängija: Ahti Strati.
Treener: Rain Põldme.

VI koht: Viljandi JK Tulevik II: Marcus Mõttus, Kevin Kaares, Silver Metusala, Rain Piirak, Tanel Priinits, Sven Roosipuu, Rasmus Räpp, Kenner Saar, Mattias Siimann, Paul Aleksander Pai, Jack James Brereton, Kenko Kase.

Võistkonna parim mängija: Marcus Mõttus.
Treener: Antti Rosenberg.

VII koht: Pärnu JK Vaprus II: Joosep Tammann, Markus Muskat, Robin Mõtt, Kritofer Põldme, Sven Illak, Romet Lepiku, Kristfer Aas, Martin Mägi, Rasmus Mängel, Aksel Verlin, Robin Laasmäe.

Võistkonna parim mängija: Aksel Verlik.
Treener: Rain Põldme.

VIII koht: Tartu JK Tammeka valge: Anre Uleksin, Erik Kalmus, Gender Melts, Jakob Miikael Kaljurand, Thomas Tennisson, Kristjan Säärits, Johan Villem Kaare, Alexander Org, Karel Kõrvoja, Karl Pärn, Mattias Saul.

Võistkonna parim mängija: Jakob Miikael Kaljurand
Treener: Raul Rebane.

Kõik tulemused:

1. 10.00 Viljandi JK Tulevik I – JK Tammeka valge 7 – 1
2. 10.20 Viljandi JK Tulevik II – JK Tammeka sinine 0 – 3
3. 10.40 FK Valmiera – Pärnu JK Vaprus I 3 – 0
4. 11.00 Keila JK – Pärnu JK Vaprus II 5 – 1
5. 11.20 JK Tammeka valge – Pärnu JK Vaprus I 0 – 5
6. 11.40 JK Tammeka sinine – Pärnu JK Vaprus II 6 – 0
7. 12.00 Viljandi JK Tulevik I – FK Valmiera 1 – 0
8. 12.20 Viljandi JK Tulevik II – Keila JK 0 – 4
9. 12.40 JK Tammeka valge – FK Valmiera 0 – 8
10. 13.00 JK Tammeka sinine – Keila JK 1 – 1
11. 13.20 Viljandi JK Tulevik I – Pärnu JK Vaprus I 1 – 1
12. 13.40 Viljandi JK Tulevik II – Pärnu JK Vaprus II 3 – 0
13. 14.00 A3 JK Vaprus I – B4 JK Vaprus II 5 – 0
14. 14.20 A4JK Tammeka valge – B3 JK Tulevik II   1 – 4
15. 14.40 A1Viljandi JK Tulevik I – B2 Keila JK   1 – 0
16. 15.00 A2 FK Valmiera – B1 JK Tammeka sinine   3 – 0
17. 15.20 7-8 k JK Vaprus II – JK Tammeka valge   6 – 0
18. 15.40 5-6 k JK Vaprus I – Viljandi JK Tulevik II   3 – 1
19. 16.00 3-4 k Keila JK – JK Tammeka sinine   0 – 3
20. 16.20 I-II k JK Tulevik I – FK Valmiera 2 3

Turniiri parim mängija: Johannes Metsmaa – Viljandi JK Tulevik I
Turniiri parim väravavaht: Edgars Irmeis – FK Valmiera

MENÜÜ