Info

JK Tulevik tagasi

Viljandi JK Tulevik kutsub kõiki erinevas vanuses poisse ja tüdrukuid jalgpalli trenni! Vali välja oma sünniaasta järgi treeninggrupp ning võta treeneriga ühendust või tule trenni kohale. Kõik huvilised on oodatud!!!

uhispilt-1024x482

Viljandi JK Tuleviku noortetöö tegutseb 2013. aasta septembrist, kui erahuvikool, mis on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis kui Viljandi Jalgpallikool Tulevik.

jalgpallkool

Sellega seoses on treeningmaks nüüdseks muutunud õppemaksuks ning selle kulu võrra on võimalik iga-aastasel tuludeklaratsioonil oma deklareeritavaid tulusid vähendada. Selleks palume õppemaksu tasujatel, kes soovivad antud koolituskulu deklareerida, klubile teada anda oma andmed (nimi ja isikukood, kes deklareerib antud koolituskulu enda tuludeklaratsioonil ning millise õpilase eest tasutakse).

Õppemaks 2015. aasta septembrist alates:

õpilased, kelle treeningud toimuvad 2 korda nädalas – 20 € kuus;

õpilased, kelle treeningud toimuvad 3 korda nädalas või enam – 25 € kuus.

Õppemaksu palume tasuda klubi MTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi kontole SEB A/A EE321010220192904224. Selgitusse märkida õpilase nimi ning periood, mille eest tasutakse. Ülekande võimaluse puudumisel palume pöörduda treeneri poole.

Õppemaksu tasumiseks klubi arveid ei väljasta, seega soovitame kõigil teha püsikorraldusmakse.

Blanketi täitmiseks ava allolev link, salvesta ja tagasta täidetuna paberkandjal klubi kontorisse:

JK Tuleviku liikmeksastumise avaldus

Klubi liikmemaksust vabastamise avaldus

Klubist Lahkumise avaldus


Jalgpallikooli põhikiri:

PÕHIKIRI

Jalgpallikooli õppekava:

ÕPPEKAVA

 

MENÜÜ