Klubiga liitus leegionär Kassymkhan Talasbayev

Viljandi JK Tulevik tutvustab oma selle hooaja uusimat liitujat, leegionäri Kasahstanist, Kassymkhan Talasbayev ehk lühidalt Kas või Kasym. Eelmisel neljapäeval oma 24-ndat sünnipäeva tähistanud keskpoolkaitsja hakkab Tulevikus kandma särki numbriga 20.

PiltKlubile antud videointervjuus kiitis mängumees kohalikku ilusa looduse ning sõbralike inimestega väikelinna, kus on puhas ja värske õhk. Liitumist Tulevikuga peab ta väga heaks sammuks oma karjääris. “Tulen Kasahstani ühest suuremast klubist, Almaty Kairatist. Aga seal ei saanud ma piisavalt mänguaega, sest klubis on palju leegionäre Ukrainast, Brasiiliast, Hispaaniast. Mulle ei antud võimalust mängida ja nüüd tulin siia, et näidata oma taset ja oskusi ning proovida oma karjääri üles ehitada…”

Varasemalt on ta mänginud siis sellistes klubides nagu FC Cesna Almaty, CSKA Almaty, FC Kairat Almaty ning FC Kyzylzhar. Samuti on ta platsile saanud oma koduriigi U-19 ja U-21 noortekoondistes.

Eesti vabariigi sünnipäeva paiku Tulevikus testimas käinud Kasym pidi viisa lõppemise tõttu oma sünnipäeval tagasi koju reisima. Nüüd jõudis mängumees kolmapäeva öösel tagasi Eestisse ja tegi eile esimese reisijärgse treeningu meeskonnaga. Enda sõnul on ta laupäevaseks mänguks kindlasti valmis. “Ma loodan treenerile näidata, et olen mänguks valmis. Ma ise usun seda.”

Nüüd on ka Eesti Jalgpalli Liidult kinnitus, et Kassymkhan Talasbayev võib juba laupäeval Tuleviku eest Premium liigas väljakule tulla. Kõik kohalikud jalgpallisõbrad saavad teda ja meeskonna esitust uudistama tulla juba homme kell 13.00 Viljandi kunstmuru äärde, kui Tulevik läheb vastamisi Paide Linnameeskonna vastu.

Täispikka intervjuud Kasymi ja Roger Teori ning peatreener Aivar Lilleverega näeb siit!

1 Response

Leave a Reply

MENÜÜ