I vooru võit pildis, videos ja numbrites

Taas Premium liigasse tõusnud Tulevik andis kohe esimeses mängus algpalliüldsusele selge sõnumi – tuldi, et jääda! Siin on antud kohtumise info pildis, videos ja numbrites.

Klubi fotoalbumit, Marit Stepanova objektiivi läbi, näeb siit!

EJLi videokokkuvõte mängust

Täispikka mängu saab järelvaadata siit!

Eksklusiivne droonivideo Rainer Peipsi väravast on nähtav klubi Facebooki lehelt – vajuta siia!

Kohtumise statistika võtab portaal Soccernet, InStatile tuginedes, kokku järgmiselt:

Sillamäe sai avavoorus kirja kõige kõrgema pallivaldamise protsendi – 68. Tehti ka kõige rohkem sööte (621, vooru keskmine 428), mis toimetati kohale seejuures parima protsendiga – 84 (keskmine 77). Kalevi söödud olid seejuures kõige lühemad, keskmiselt 18,1 meetrit (liiga keskmine 20,8 m ja Tulevikul 25,3 m). Kirja saadi kõige rohkem (68, liiga keskmine 60) pallivõite. Et ka Tuleviku karistusalasse anti 25 täpset söötu (teisena liiga parim näitaja, keskmine 17, Tulevikul 7), tundub statistiliselt suure õnnena, et Viljandi puuri puhtana suutis hoida.
Samas võitis Tulevik kaitsefaasis peetud kahevõitlustest koguni 62%, millest parem näitaja oli vaid Levadial (64%). Kogu liiga paremuselt teine oli Tulevik ka vaheltlõigetes – neid saadi kirja koguni 70, samas kui liiga keskmine näitaja oli 59. Lisades siia juurde nende väravavahi Karl-Romet Nõmme tõrjutud 7 Sillamäe pealelööki, saame võrrandi vastuseks nullimängu ja võidu.

Ajalehe Sakala pildigaleriid näeb siit!

Ajalehe Sakala videointervjuud väravavaht Karl-Romet Nõmmega näeb siit!

Ajalehe Sakala videointervjuud klubijuht Raiko mutlega näeb siit!

 

Leave a Reply

MENÜÜ