Suur Vend on Tuleviku kodupubi

Pubi Suur Vend ja Viljandi JK Tulevik suurendasid omavahel koostööd ning kõigile jalgpallisõpradele pakutakse tänavu aastast palju uut ja huvitavat.

Kõige eksklusiivsema uuenduse leiavad spordisõbrad pubi menüüst – ainult Eestis ja ainult Suures Vennas on võimalik osta TULEVIKU PASTA. 3.90€ maksva portsjoni pealt läheb 1€ otse Viljandi Tuleviku toetuseks.

t-pastaTanel Lang proovis pastat ja kiidab: „Toit oli väga maitsev! See oli hästi maitsestatud ning piisavalt mahlane, toidu kõrvale juua ei olnudki vaja. Pasta kogus oli piisav ning selle kõrvale pakutakse piisavalt värsket salatit. Mõnus oli see, et pasta sisaldab nii suuremaid kui väiksemaid kanatükke. See on puhas proteiin ja seda spordimehe organism just vajabki! Soovitan Tuleviku pastat soojalt kõigile pasta- ja spordisõpradele ja jalgpalliklubi Tuleviku fännidele. Aitäh Suure Venna pubile toetuse eest!”

Lisaks hakatakse pubis II korruse suurel ekraanil näitama kõiki esindusmeeskonna võõrsilmänge. Samal ajal kehtib ka happy hour ning toimub ennustusmäng. Samuti näidatakse võimalusel Meistrite liiga mänge.

Tuleviku kodumängu piletiga saab samal päeval pubis osta ühe prae poole hinnaga ning seda terve hooaja jooksul.

Selline koostöö vorm on Tuleviku klubijuhi, Raiko Mutle, hinnangul oodanud õiget hetke juba mõnda aega. “Lõpuks leidsime lahenduse nende ideede elluviimiseks ja mul ülimalt heameel, et see kõik teostub just meie kõrgliiga hooajal. See on järjekordselt üks vahva panus meie fännide ja toetajate heaolule. Nüüd on kõigil kohalikel olemas mõnus ja hubane koht, kus esindusmeeskonna võõrsilmängudele kaasa elada. Muidugi ainult neil, kes mingil põhjusel võõrsile kaasa elama tulla ei saa. Usun väga, et nüüd leiavad inimesed rohkem tee just pubisse Suur Vend kus jalgpallivaatamist nautida ja selle kõrvale Tuleviku pastat mekkida!”

Tuleviku tänavuse hooaja esimene mäng on juba sellel laupäeval algusega kell 13.00, kui kodusel kunstmuruväljakul võõrustatakse Sillamäe Kalevit.

Leave a Reply

MENÜÜ